خانه دنیا آتی نرم افزار سامسونگ برای کمک مبتلایان اوتیسم

نرم افزار سامسونگ برای کمک مبتلایان اوتیسم

اپلیکیشنی از سامسونگ برای کمک به کودکان مبتلا به اوتیسم

Samsung LOOK AT ME v3.12.20141219 برنامه ای است که توسط سامسونگ، با همکاری اساتید، پزشکان و طراحان UX توسعه داده شده است. در این برنامه هفت ماموریت علمی-ساخته شده برای کمک به کودکان مبتلا به اوتیسم برای ارتباط چشمی، خواندن حالات چهره و ابراز احساسات آنان وجود دارد. ۲۰ کودک به مدت بیش از هشت هفته بر روی این برنامه آموزش دیده اند و در ۶۰٪ * آنها بهبود در ایجاد ارتباط چشمی دیده شده است.

در همین رابطه سامسونگ نیز با ارائه اپلیکیشنی اندرویدی به نام Look At Me، تلاش دارد به بهبود برقراری ارتباط در این کودکان کمک کند.

 

lookatme-2

این اپلیکیشن هم اکنون از گوگل پلی قابل دریافت است. برای عرضه آن پزشکان و پروفسورهایی از دانشگاه ملی سئول، بیمارستان Bundag و دپارتمان روانشناسی دانشگاه Yonsei همکاری داشته اند.

در این اپلیکیشن از تصاویر، تکنولوژی های شناسایی چهره و حالت صورت و یک سری بازی مخصوص برای کمک به کودکان در جهت شناسایی حالت های چهره و بهبود ایجاد ارتباط چشمی استفاده می کند.

نتایج نرم افزار

بیش از ۶۰ میلیون نفر در سراسر جهان از اوتیسم رنج می برند. بسیاری برای ایجاد ارتباط چشمی و مهارت های اجتماعی ضعیف کوشش می کنند.
با این حال، تحقیقات نشان داده است که کودکان مبتلا به اوتیسم تعامل با دستگاه های دیجیتال را دوست دارند. بر اساس این بینش، ‘LOOK AT ME’ برای کمک به کودکان مبتلا به اوتیسم جهت ایجاد ارتباط چشمی بهتر و بهبود توانایی شناسایی چهره از طریق دستگاه های دیجیتال، مانند گوشی های هوشمند و دوربین های هوشمند توسعه داده شد.

دستگاه های سازگار با برنامه Look At Me:

Samsung Galaxy S3/S4/S5
Samsung Galaxy Note 2/Note 3 /Note 4
Samsung Galaxy Zoom/Zoom2
Samsung Galaxy Tab S>

 Look At Me
  • Look At Me
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : سامسونگ
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : ۳۴ مگابایت
دانلود

 

 

همچنین اوتیسم چیست؟را بخوانید.

درباره ی فرهاد روحانی مقدس

دانشجو تربیت معلم نیشابور

همچنین ببینید

برنامه نویسی

فوت کوزه گری شغل برنامه نویسی

تجربه ی دو: یک برنامه‌نويس، حدود ده الی بيست درصد زمان خود را به کد‌نویسی مشغول است و بيشتر برنامه‌نویس‌ها بدون توجه به تجربه و مهارت، در هر روز حدود ده الی دوازده خط کد‌برنامه که در محصول نهایی به‌کار گرفته خواهد شد، می‌نویسند. برنامه‌نويس‌های حرفه‌ای نود درصد زمان خود را صرف‌ فکر‌کردن، تحقیق و آزمایش برای پیدا‌کردن بهترین طراحی می‌کنند، اما برنامه‌نويسان بد، نود‌ ‌درصد زمان خود را صرف تغییر تصادفی کد، مشاهده نتیجه و اشکال‌زدایی آن می‌كنند. بیل گیتس در‌این‌باره می‌گوید‌‌:‌یک تراشکار ماهر و شایسته حقوقی چندین برابر یک تراشکار معمولی دريافت مي‌كند، اما ارزش یک برنامه‌نويس خیلی خوب و ماهر ده هزار برابر یک برنامه‌نويس معمولی است.

۲ دیدگاه

  1. فرهاد روحانی مقدس

    I also thank you for visiting our site

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کدبازان